Kod pocztowy
 
 
 
Prawidłowy kod dla miejscowości Wojnowice 47-475
Informujemy mieszkańców sołectwa Wojnowice, iż w związku z informacją otrzymaną od Poczta Polska SA Pion Operacji Logistycznych, do miejscowości Wojnowice przypisany jest jeden kod pocztowy 47-475.
Poczta Polska SA informuje, iż likwidacja placówki pocztowej w Wojnowicach nie spowodowała zmiany kodu pocztowego dla mieszkańców. Kod pocztowy przydzielony jest do miejscowości.

Nadmieniamy także, że zgodnie z § 6 regulaminu świadczenia usług powszechnych- w adresie nie jest wymagane podawanie placówki pocztowej, a jedynie „właściwy kod pocztowy oraz nazwa miejscowości, do której kierowana jest przesyłka".

Jednocześnie informujemy, iż w nowych dowodach osobistych nie zamieszcza się danych adresowych i w związku z tym zmiana adresu nie zobowiązuje do wymiany dokument.

Jak wynika z informacji przekazanych ze Starostwa Powiatowego w Raciborzu Wydział Komunikacji oraz z Terenowego Biura Paszportowego w Raciborzu nie ma także obowiązku wymiany, z powodu zmiany adresu, takich dokumentów jak: prawo jazdy, dowód rejestracyjny czy też paszport

Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
e-mail: info@wojnowice.com.pl
Gmina Krzanowice
ul. 15 Grudnia 5
tel. 609 661 310